| ÚVOD | DOZNÁNÍ | NABÍZÍME |PŘIPRAVUJEME | DOKONČENO | T&C | ODKAZY | KONTAKT |

Dokončeno / Downloads

Tato sekce bude průběžne doplněna ukázkami v několika nejbližších týdnech.

 Mapové centrum
Upoutávka na prodejnu map, která běží v autobusech Student Agency.
AVI 4,9 MB ZIP AVI 4,8 MB
 Předvolební spot BPS
AVI 25,5 MB ZIP 25,0 MB AVI 6,2 MB ZIP 6,0 MB AVI 2,2 MB ZIP 1,9 MB
Je to tady.. pořád jsme se těšili, kdy něco z naší tvorby odvysílá česká televize. No a stalo se, byť úskokem. Westernový předvolební klip Balbínovy poetické strany je od začátku do konce naše dílo.. Vznikl ve velmi krátkém čase, od námětu po odevzdání uběhl necelý měsíc. Jeden natáčecí den, pár dotáček a rekordní čas střihu, ozvučení a postprodukce.
Ukázku jsme zkrátili o titulky (ostatně ani v té televizi nebyly) tak tady jsou..
Hráli (si):
Pavel Kolouch Jr.
Štefan Pudelský
Víťa Král (v zastoupení Davida Niederleho)
Vladimír Vondřich
(kandidáti BPS v Plzeňském kraji)

Petr Fiřt
Jirka Fiřt
Orest Šimpy
Martin Štrych

Kaskadér, catering a tak:
Dana Jelínková
Režie:
Pavel Kolouch Jr.

Kamera:
Petr Fiřt

Asistentka kamery, 2. kamera:
Hanka Smolařová

Střih:
Petr Fiřt

Hudba:
Jarka Niederlová Vlachová

Zvuk:
Orest Šimpy
Výroba KFKF Plzeň © 2006

PS: Jen pro úplnost, první byl na ČT 2 videoklip „Lone“, kapely Beltaine, ale tomu jsme finální podobu nedávali my..
O tom uvedení jsme se nakonec stejně dozvěděli jenom z webu ČT.. Chjo.

 Novoročenka PF 2006
MPG 7,7 MB ZIP MPG 7,5 MB WMV 4,0 MB ZIP WMV 3,7 MB
Přejeme všem kamarádům, klientům, příznivcům i kritikům do roku 2006 všechno nejlepší a hodně tvůrčího elánu. Další přání najdete v titulku filmové verze naší novoročenky.. A taky jsme se rozhodli, že Vás necháme nahlídnout do naší tvůrčí dílny. Takže Tohle filmové přání inspirovala slečna Jelínková dárkem pro Koloucha, určitě ho v tom filmu poznáte. No a abychom se s vámi podělili úplně o vše, co k tomuto filmu patří tak tady najdete kompletní scénář a rozkreslený storydoard.. Doufáme, že oceníte, jak jsme otevření. :)

 Videoprezentace taneční školy S.E.C.S. Salsa
Nejrozsáhlejší dílo roku 2005. Strukturované DVD, které ukazuje rozmanité aktivity taneční školy. Výuku, pořádání BACARDI salsa festivalu, nabídku jejich vystoupení a tak.. Jsme čím dál tím profesionálnější, komentář svým podmanivým hlasem namluvil Martin Stránský, anglickou vezi Jeremy King.
Děkujeme.

Jako ukázku nabízíme jedno vystoupení a upoutávku na http://www.salsaweb.cz
WMV HELL AND ANGELS PLNÁ VERZE 32,5 MB ZIP WMV HELL AND ANGELS PLNÁ VERZE 30 MB WMV HELL AND ANGELS ZKRÁCENÁ VERZE 8,1 MB ZIP WMV HELL AND ANGELS ZKRÁCENÁ VERZE 7,3 MB
WMV MOULIN ROUGE PLNÁ VERZE 29,5 MB ZIP WMV MOULIN ROUGE PLNÁ VERZE 26,7 MB WMV MOULIN ROUGE ZKRÁCENÁ VERZE 7 MB ZIP WMV MOULIN ROUGE ZKRÁCENÁ VERZE 6,3 MB
 Znělka filmového festivalu Finále v Plzni 2005
WMV BEZ TITULKU 2,2 MB ZIP WMV BEZ TITULKU 2,2 MB WMV S TITULKY 2,3 MB ZIP WMV S TITULKY 2,3 MB
No upřímně řečeno není jenom naše, my můžeme jenom za ty obrázky. Připravili jsme na web 2 verze televizní upoutávky, kterou vysílala TV ZAK. Jedna je bez titulků, tajemnější druhá tak trochu vysvětluje, kudy vlastně ten chameleon jde...

 Vzpomínka na Jardu..
WMV 2,4 MB ZIP WMV 2,4 MB WMV 5,0 MB ZIP WMV 5,0 MB WMV 9,2 MB ZIP WMV 9,2 MB
V pondělí 4.7 nám odešel kamarád, kterýmu jsme za hodně vděčný. Hravej dospělák s veselejma očima, kterej uměl vymejšlet a dělat radost a navíc měl veliký nadání učit a ukazovat to hezký lidem kolem sebe. Měli jsme to potěšení bejt mezi nima

Díky Jardo
Pod odkazy najdete necelou minutu obrázků z pouti v Ledcích, v létě 2004, kdy jsme spolu blbli s kamerou naposled.
 D. D. Šostakovič, koncert pro violoncello a orchestr č 1, op. 107
To nás poprosil Kamarád David, jestli bychom mu natočili jeho sólový koncert s Plzeňskou filharmonií.. Tak jsme natočili. Pokusili jsme se vymámit ze dvou kamer maximum.. No ČT s přenosovým vozem, jeřábem a osmi kamerama to není.. Neměli jsme ani prostor pro předtočení nebo dotočení detailů, ale hrdý na ten výsledek jsme. Davidovi ten koncert sednul a náš mistr zvuku vymámil z interních mikrofonů našich kamer maximum.

 Záznam noční simulace záchranné akce
AVI 4,3 MB ZIP AVI 4,1 MB
Tohle natáčení nás teda náramně bavilo. Seminář ZDrSEMu - organizace, která učí první pomoc prožitkem - pro horské vůdce. Natočili jsme noční simulaci a kromě rozboru a zpětné vazby pro účastníky posloužila i k vzniku krátkého videoklipu na web.. Na web ZDrSEMu přejdete kliknutím zde, nebo ho najdete v odkazech.

 Slavnostní koncert ZUŠ Terezie Brzkové
Koncert ke 40. výročí založení jedné základní umělecké školy v Plzni. Přehlídka zajímavých absloventů.

 Slavnostní přehlídka k 60. výročí osvobození Plzně
Společností gemini99 jsme byli pozváni, abychom natáčeli slavnostní přehlídku „zevnitř“. Tak jsme se prošli po Klatovský třídě mezi veteránama z druhý války (tím myslíme ty úžasný starý auta a ještě úžasnější a ještě starší pány, který v nich tenkrát přijeli) a udělali jsme něco obrázků. Už se na ten film těšíme..

 Divadelní jednota Brázda
AVI 5,4 MB ZIP AVI 5,1 MB
To jsou naši úžasní kamarádi, kteří (si) hrajou divadlo, točí filmy (ten nedokonavý vid je na místě, termíny dokončení mají snad ještě delší než my ;-)), ale baví nás s nima bejt. Zvlášť od tý doby, co mají svou hospudku „V Brázdě“ Občas jim zdokumentujeme jejich úžasné minimalistické divadelní představení a koncem léta 2005 jsme si užili krásnej natáčecí víkend s rytířským příběhem.. Těšíme se na film..

 Videoklip „LONE“
pro kapelu Beltaine (nominace na „Anděla“ v kategorii Hard & Heavy 2004) jsme vyrobili videoklip. Přesněji řečeno jsme zorganizovali natáčení, podle scénáře kluků natočili, sestříhali a odevzdali materiál, kterému dal konečnou podobu Vašek Kudlič - frontman kapely. Na www.beltaine.net najdete fotografie z natáčení informace o kapele a leccos dalšího.

Recenze z odborných časopisů:
http://www.beltaine.net/frame_main/press/reviews/lone/reviews_lone_detail_cz.htm
http://www.metal-man.cz/recenze/dvd-beltaine-lone%20video/beltaine.htm
http://metalswamp.com/recenze/recenze/beltaine_lv2004.html
http://www.fobiazine.net/article/1170/beltaine---l-o-n-e--v-i-d-e-o/

A pozor, je to naše první věc, která běžela v celostátní televizi:
http://www.ceskatelevize.cz/program/1184489079-02.04.2005-00:40-2.html

 Svatba Škubánků
Taková zábavička.. Intro jako variace na věčné téma MATRIX a k tomu jeden videoklip. Inu když se žení muzikant.. a Škubánek, to je PAN kytarista..

 Svatba Vonáskových (jména a trochu i reálie jsme na jejich přání pozměnili)
Konečně ukázka té dokumentaristicky pojaté svatby. Domníváme se totiž, že ten vlastní akt - obřad i všechny akce kolem - je sice velmi krásnej, ale přeci jen dějově trochu fádní. A nás láká k tomu něco přidat. Chceme, aby ten film něco dal právě těm manželům třeba po třiceti letech, až si polezou na nervy. Krom toho máme ambici dívat se na to víc filmovejma očima. A ještě přidat trochu rodičovských zkušeností a přání..

 SECS Salsa Festival 2004
Další taneční zážitek. O rok mladší kombinace výuky a záznamů vystoupení tentokrát z 3. Bacardi S.E.C.S. Salsa Festivalu. Intenzivní taneční kompilace mnoha vystoupení - na DVD jich uvidíte 15 a předvádění figur vyučovaných v jednotlivých workshopech festivalu. Je nám trochu líto, že mnoha vystoupením a lekcím musely z rozsahových důvodů ustoupit záběry zachycující atmosféru party i festivalu, ale v zájmu udržení koukatelného rozsahu jsme dali přednost profesionální taneční strohosti před vyprávěním o náladě. Nově jsme vytvořili DVD verzi, která je oproti VHS trochu rozsáhlejší. VHS i DVD si můžete stále objednat na online shop salsashop.cz

 SECS Salsa Festival 2003
AVI 2,1 MB ZIP AVI 2,0 MB
Tak to je naše první velké dítko a taky první z těch, které jsme vrhli do internetového prodeje. Do světa jsme už vyslali více než 80 kopií. Celé to vzniklo na 2. S.E.C.S. Salsa festivalu, který uspořádala taneční škola Michala a Daniely Sejkorových. Jde o téměř 70 minut tance a latino hudby a atmosféry. Na kazetě najdete nejrůznější variace momentálně velmi populárního tance, které byly na festivalu vyučovány zahraničními i domácími lektory (Leo García, Pedro Goméz, Anuar a Larisa, El Ivanko...) i skupinová vystoupení (S.E.C.S. Salsa tým, Traditión, Fruta Fresca). Prostě spousta hudby, tance, pohoda, dynamický střih a krásný holky... Jak říkám, děláme co nás baví.

 AV znělka semináře o jícnové echokardiografii, Nemocnice Na Homolce, květen 2003
To je jedna z akcí, která nás tuze bavila, protože nás zajímá, jak funguje srdce a to jsme si tady prohlídli tak zblízka jak jen to jde. Protože to bylo pro seminář s mnoha zahraničními účastníky, které na jaře 2002 pochopitelně zajímalo, jaká byla ta velká voda, dostal snímek pracovní podtitul: "Povodně skončily, Čechy žijou a echo jede dál." Autentické natáčení kardiochirurgického výkonu bylo náramně zábavné. Pomineme-li povinnou desinfekci kamery i stativu a oblečení do nesmírně elegantních kostýmů Byla pro nás nejsilnějším prožitkem úcta a obdiv k práci při které jde fakt o život a kouzlo sehraného a fungujícího týmu. Jistě si dovedete představit to soustředění, abychom při tom nepřidělávali lékařům práci - třeba tím, že by nás museli křísit... A mimochodem tak veselo jako tam je myslím málo kdy i při mnohem méně vážné práci.
- jestli vás to zajímá můžete mrknout na článek...

 Valentýnka
AVI 3,2 MB ZIP AVI 3,1 MB
Při práci vidíme především Vaše srdce! To je takovej vedlejší produkt té znělky...

 Videozáznam pořadu Odpoledne s MOZAIKOU
Tak tohle byla taky tuze zábavná akce. Komentáře ze střižny jsou většinou nepublikovatelné, ale na ukázku si počkejte, stojí za to. Byl to příjemnej pořad k natáčení, jenže trval tři a půl hodiny. A šlo o dokumentaci všech modelů takže jsme ze dvou kamer měli skoro šest hodin Hrubého záznamu... Věříte, že se pak omrzí skoro všechno?

 Videozáznam CeDR Fit Rodina
AVI 1,1 MB ZIP AVI 1,0 MB
Ten běžící člověk, to je náš kamarád, kterej neustále tvrdí, že v životě nebyl nikde, kam se nedá zajet autem. Není to pravda, osobně jsem jej několikrát viděl pádlovat na vodě a dokonce jsem s ním absolvoval adrenalinový výlet - rafting a kaňoning v Julských Alpách. Cestou tam si získal celý mikrobus horolezců prohlášením, že pro něj dosud "největším adrenalinovým zážitkem byla filatelistická aukce ve Slovanským domě..." Víc už říkat nemusel, prakticky se tím stal maskotem zájezdu.

 Videozáznam CeDR Světluškový bál
Vzrušující test chování kamery v UV světle s celkem uspokojivým výsledkem, ale to byste si v našem filmovém rámečku asi příliš neužili...

 Videozáznam CeDR Večerníčkův maškarní bál
Melodie písniček z večerníčků a o večerníčcích jsou neskutečně chytlavé... Když něco stříháte, tak úryvky té skladby slyšíte taky dvacetkrát za noc. Rumcajsi, rumcajsi... či a či a čičičí... už asi nikdy nezapomeneme. Nemluvě o tom, že při tomto projektu jsme se hodně potýkali s rozpadem synchronizace zvuku, takže už víme, kdo je tu specialista na rovnání ...mm bá bá mm bá bá... přesně "na pusu" tý šestiletý slečny co zpívala sebou...